SPF / DKIM parametrai
< Vivos kategorijos
Print

SPF / DKIM parametrai

Į DNS nustatymus turite įtraukti SPF / DKIM parametrus. SPF („Sender Policy Framework“) yra DNS teksto įrašas, kuriame pateikiamas sąrašas serverių, kuriems turėtų būti laikoma leidžiama siųsti el. Laiškus pagal konkretų domeną.

Kitas žingsnis yra DKIM. Iš esmės DKIM prie jūsų el. Laiškų prideda „parašą“ prie pranešimo. Žinoma, ne pažodžiui – šis „parašas“ yra paties pranešimo kode. Mes sukūrėme įrankį, kuris automatiškai sukuria jums DKIM.

Tiek SPF, tiek DKIM reikšmes galite pamatyti skyriaus „Nustatymai“ skyriuje „Domenai“.

  • Įtraukite šiuos įrašus į savo teikėjo DNS nustatymus – kai baigsite diegti, grįžkite į domenų skyrių ir spustelėkite „Patikrinti SPF ir DKIM įrašus“ ir „Tikrinti įrašus“. Jei įrašai buvo įterpti teisingai, pamatysite žalias žymes.

Štai vaizdo įrašo pamoka, kaip rasti šiuos įrašus:

Kiekvienas hostingo sprendimas turi skirtingą sąsają ir įvairius metodus, kaip konfigūruoti SPF ir DKIM. Todėl mes surinkome keletą populiariausių hostingo sprendimų nuorodų, palaikančių straipsnius apie tai, kaip tai daroma. Tikiuosi, kad tai bus naudinga:

Prašome rasti savo hostingo paslaugų teikėją:

(SVARBU. Jei diegiate DKIM per Godaddy.com, pagrindinio kompiuterio vertė yra „sender._domainkey“, o SPF – „@“)

Jei sąraše neradote savo hostingo paslaugų teikėjo, susisiekite su savo teikėju, kad gautumėte palaikymo.

Aš nežinau savo paslaugų teikėjo. Ką galiu padaryti?

Tokiais atvejais rekomenduojame naudoti who.is – įrankis pateikia vertingos informacijos apie domeno hostingo teikėją. Tiesiog įveskite savo svetainės domeno paspaudimo paieškos piktogramą.

Viskas!

Jei užstrigote konkrečioje užduotyje arba negalite rasti būdo atlikti tam tikrą darbą, susisiekite su mūsų palaikymo komanda per „Chat“ arba „info@vivasend.lt“ – mes esame pasirengę padėti.

Turinys