Privatumo ir Slapuku politika

Privatumo ir Slapukų politika

Kas yra šios svetainės valdytojas?

Interneto svetainę www.vivasend.com valdo vadovas pagal visuotinį akcininkų susirinkimą registruota: 2017-05-17.

Korespondencijos adresas: Žalgirio g. 114 , LT-09300, Vilnius; el. pašto adresas info@vivasend.com

Toliau pateikiama informacija apie www.vivasend.lt svetainės politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų svetaine.

Mes nenaudosime ir nedalinsime jūsų informacijos niekam, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami paslaugas ir tobulindami savo svetainę. Naudodamiesi mūsų paslaugomis sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią politiką.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudojantis mūsų svetaine, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią galime naudoti norėdami susisiekti su jumis. Asmens tapatybės nustatymo informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

– Jūsų vardas
– Elektroninio pašto adresas
– Telefono numeris
– Prisijungimo duomenys

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų svetainėje („Prisijungimo duomenys“). Į šiuos duomenis gali būti įtrauktas jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tam tikruose mūsų svetainės puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriuose gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš interneto ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Informacijai rinkti www.vivasend.com svetainėje naudojame slapukus. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukai turėtų būti atsiunčiami. Tačiau, jeigu nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

Naršydami mūsų svetainėje sutinkate dėl jos slapukų įrašymo į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Gali būti naudojami tokie slapukai:

– techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini svetainės veikimui;
– funkciniai slapukai – tai nebūtini slapukai, kurie pagerina vartotojų patirtį;
– analitiniai slapukai – naudojami anonimiškam svetainės lankytojų veiklos analizavimui;
– reklaminiai slapukai – naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą personalizuotą informaciją;
– socialinių tinklų slapukai.

Slapukais gaunamą informaciją naudojame šiais tikslais:

– tam, kad užtikrintume svetainės funkcionalumą;
– svetainės tobulinimui;
– paslaugų plėtrai ir naudojimosi svetaine analizei;
– tiksliniam rinkodaros orientavimui.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad patobulintume mūsų interneto parduotuvę, kad jie teiktų paslaugas mūsų vardu ir padėtų analizuoti, kaip naudojama mūsų svetainė.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik šioms užduotims atlikti ir yra įpareigotos neatskleisti ar nenaudoti jos jokiems kitiems tikslams.

Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite – nė vienas duomenų perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti visas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į trečiosios šalies svetainę. Rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš vaikų iki 18 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, galite susisiekti su mumis. Jei pastebėsime, kad vaikas iki 18 metų mums pateikė asmeninę informaciją, tokią informaciją pareikalavus ištrinsime iš savo serverių.

Įstatymų laikymasis

Gavę reikalavimą, mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją teismui ar kitoms institucijoms, jei to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie visus pakeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu info@vivasend.com