Marketingas, e-komercija, remarketingas, pardavimo kanalai | Vivasend

Marketingas

Slide LT Personalizuokite žinutes​ Pasiekite klientus jiems
patogiu būdu​
Išnaudokite duomenis​ Nesijaudinkite – Jūsų laiškai atrodys puikiai tiek mobiliajame, tiek kompiuterio ekrane. Pažinti klientus dar niekada nebuvo taip paprasta! Pasinaudokite mūsų sistemos analitiniais įrankiais. Teikiame ir pritaikytus „Google Analytics“ duomenis, kuriais pasinaudoję, matysite konkrečius klientų veiksmus elektroninėje parduotuvėje. Siųskite tik tas žinutes, kurios iš tiesų aktualios klientui – taip užsitikrinsite lojalumą ir susidomėjimą.

E-komercija

Vartotojai internete  sprendimus priima vos per kelias sekundes. Nesvarbu, ar tie sprendimai yra sąmoningi, ar paremti vienkartine emocija – naršymas turi būti malonus ir lengvas. Planuojant e-komercijos tinklalapio strategiją į planą įtraukite suderintus naujienlaiškius. Naudojame el. parduotuvių įskiepius (Magento, Prestashop, Woocommerce, WordPress),  kurie Jums padės vos keliais spustelėjimais į laiškus įtraukti norimas paslaugas, produktus bei tiesiogines nuorodas į apmokėjimą.

Naujienlaiškiai, kurie parduoda

Naudodamiesi laiko patikrintais „Vivasend“ sistemos įrankiais, lengvai sukurkite efektyvius el. laiškus su tiesioginėmis e-komercijos nuorodomis į parduotuves. Kuo patrauklesnis bei aiškesnis bus laiškas, tuo labiau tikėtina, kad Jums pasiseks.

Remarketingas

Protinga reklama nepasiduoda! Turėdami surinktus prenumeratorius nedvejokite ir išnaudokite pakartotinos rinkodaros strategijas (net apie 50 % klientų pavyksta pasiekti pakartotiniu būdu!).  Naudodami automatizuotus „Vivasend“ laiškus, priminkite klientams apie nebaigtą pirkinių krepšelį ar dominusią prekę. Jei  dar pritaikysite individualų pasiūlymą, dovaną ar paslaugą – pergalė kone garantuota!

Išbandykite neįprastas strategijas

Naudingas ir aktualus laiško turinys – svarbiausia. Tačiau geriausi rezultatai pasiekiami išbandant neįprastus veiksmus. Viena  mūsų siūlomų, ir itin pasiteisinančių strategijų – leisti vartotojui pamatyti dalį turinio ir vaizdingomis priemonėmis nukreipti į svetainę, kurioje lauks likusi, įdomiausia jo dalis.