Kurti marketingo kampanijas

Marketingas

Slide Personalizuokite žinutes​ Pasiekite klientus jiems
patogiu būdu​
Išnaudokite duomenis​ Nesijaudinkite – Jūsų laiškai atrodys puikiai tiek mobiliajame, tiek kompiuterio ekrane. Pažinti klientus dar niekada nebuvo taip paprasta – pasinaudokite mūsų sistemos analitiniais įrankiais. Teikiame ir pritaikytus „Google Analytics“ duomenis, kurių dėka matysite konkrečius klientų veiksmus elektroninėje parduotuvėje. Siųskite tik tas žinutes, kurios iš tiesų aktualios klientui – taip užsitikrinsite lojalumą ir įsitraukimą.

E-komercija

24/7 vartotojai internete priima sprendimus vos per kelias sekundes. Nesvarbu, ar tie sprendimai yra sąmoningi, ar paremti vienkartine emocija – naršymas turi būti malonus ir lengvas. Planuojant e-komercijos tinklalapio strategiją į planą įtraukite suderintus naujienlaiškius. Naudojame el. parduotuvių įskiepius (Magento, Prestashop, Woocommerce, WordPress), kurių dėka į laiškus vos keliais pelės spustelėjimais įtrauksite norimas paslaugas ar produktus, kaip ir tiesiogines nuorodas į apmokėjimą.

Naujienlaiškiai, kurie parduoda

Naudokite laiko patikrintus įrankius ir lengvai sukursite patraukius el. laiškus su tiesioginėmis e-komercijos nuorodomis į parduotuves: kuo laiškas patrauklesnis, aiškesnis, tuo labiau tikėtina sėkmė.

Remarketingas

Protinga reklama nepasiduoda. Turėdami tiek prenumeratorius, tiek autoritetą, nedvejokite ir išnaudokite pakartotinos rinkodaros strategijas (net apie 50 % klientų pavyksta pasiekti pakartotiniu būdu!). Automatizuotų Vivasend laiškų dėka priminkite klientams apie nebaigtą pirkinių krepšelį ar dominusią prekę. Jei grįžę dar pritaikysite individualų pasiūlymą, dovaną ar paslaugą – pergalė kone garantuota.

Išbandykite neįprastas strategijas

Naudingas ir aktualus turinys – svarbiausia, tačiau geriausi rezultatai pasiekiami išbandant neįprastas strategijas. Viena iš mūsų siūlomų pasiteisinančių strategijų – leisti vartotojui „paragauti“ tik dalį turinio ir toliau kviesti į svetainę, kur lauks likęs turinys.