Marketingas, e-komercija, remarketingas, pardavimo kanalai | Vivasend

Marketingas

E-komercija

Vartotojai internete  sprendimus priima vos per kelias sekundes. Nesvarbu, ar tie sprendimai yra sąmoningi, ar paremti vienkartine emocija – naršymas turi būti malonus ir lengvas. Planuojant e-komercijos tinklalapio strategiją į planą įtraukite suderintus naujienlaiškius. Naudojame el. parduotuvių įskiepius (Magento, Prestashop, Woocommerce, WordPress),  kurie Jums padės vos keliais spustelėjimais į laiškus įtraukti norimas paslaugas, produktus bei tiesiogines nuorodas į apmokėjimą.

Naujienlaiškiai, kurie parduoda

Naudodamiesi laiko patikrintais „Vivasend“ sistemos įrankiais, lengvai sukurkite efektyvius el. laiškus su tiesioginėmis e-komercijos nuorodomis į parduotuves. Kuo patrauklesnis bei aiškesnis bus laiškas, tuo labiau tikėtina, kad Jums pasiseks.

Remarketingas

Protinga reklama nepasiduoda! Turėdami surinktus prenumeratorius nedvejokite ir išnaudokite pakartotinos rinkodaros strategijas (net apie 50 % klientų pavyksta pasiekti pakartotiniu būdu!).  Naudodami automatizuotus „Vivasend“ laiškus, priminkite klientams apie nebaigtą pirkinių krepšelį ar dominusią prekę. Jei  dar pritaikysite individualų pasiūlymą, dovaną ar paslaugą – pergalė kone garantuota!

Išbandykite neįprastas strategijas

Naudingas ir aktualus laiško turinys – svarbiausia. Tačiau geriausi rezultatai pasiekiami išbandant neįprastus veiksmus. Viena  mūsų siūlomų, ir itin pasiteisinančių strategijų – leisti vartotojui pamatyti dalį turinio ir vaizdingomis priemonėmis nukreipti į svetainę, kurioje lauks likusi, įdomiausia jo dalis.