užtikrinti naujienlaiškių pristatymą

Oops...
Slider with alias bubble only 1 not found.

Elektroninis laiškas​

Net ir pats lojaliausias prenumeratorius neturi laiko nuobodžiam naujienlaiškiui. Vos per kelias minutes, pasinaudodami jau sukurtais mūsų šablonais, sukurkite tokį elektroninį laišką, kuriam niekas neliks abejingas!

Kreipkitės į adresatą vardu

Personalizuoti laiškai – vienas iš efektyviausių būdų užsitikrinti prenumeratoriaus lojalumą ir įsitraukimą. Vivasend platforma ne tik automatizuoja kreipinį, bet ir pritaiko gramatiškai taisyklingą galūnę.

chat
meetup

Būkite išskirtiniai

Paveikslėlių redaktoriaus dėka galite sukurti itin unikalų naujienlaiškį. Nevaržykite savęs – kirpkite, apsukite, retušuokite, pritaikykite skirtingus filtrus, įterpkite tekstus – tam nereikia jokių specialių įgūdžių.

Naudokite nemokamus
naujienlaiškių šablonus

Esame paruošę patikrintus, puikiai atrodančius ir, svarbiausia, nesunkiai pritaikomus naujienlaiškių šablonus. Drag & Drop įrankio pagalba, vos vienu spustelėjimu, adaptuokite jau paruoštą dizainą bet kokiai idėjai.

leader
timer

Nedirbkite darbo
du kartus

Integruokite turimas e-komercijos platformas įkeldami jau paruoštą turinį į naujienlaiškį: užtenka nurodyti prekės URL adresą ir ji tuoj pat bus įkelta su paveikslėliais, aprašymu bei kaina.

marker

Įterpkite video

Nukopijuokite Youtube nuorodą ir sistema automatiškai ją konvertuos į pritaikytą formatą.

Pašto dėžutė

Tikime, kad aukščiausia serverių reputacija užtikrina nepertraukiamą pašto dėžutės veiklą, todėl nuolat į tai investuojame. Galingos įrangos dėka užtikriname, kad net ir patys ilgiausi sąrašai, kaip ir kitas daug sveriantis turinys, bus pristatyti per trumpiausią įmanomą laiką.

Šlamštas

Sukūrėte nuostabų naujienlaiškį, tačiau apie jį vis dar niekas nieko negirdėjo? Greičiausiai jis nugulė šlamšto (angl. spam) skiltyje. Neleiskite, kad taip nutiktų! Kasdien reaguojame ir sekame atitinkamų anti-spam filtrų naujinimus, konsultuojame bei padedame gerinti klientų IP reputaciją, tobuliname specialias technikas – viso to dėka didžioji dalis mūsų siunčiamų laiškų pasiekia adresatą čia ir dabar, išvengiant prenumeratoriaus šiukšliadėžės.

Automatiniai laiškai

Nepraleiskite gimtadienių

Dėmesys svarbu, o dėmesys gimtadienio proga – ypač. Nepraleiskite progos užsitarnauti kliento lojalumą.

Priminkite apie nebaigtą prekių krepšelį

Jeigu dar to nepadarėte – pradėkite tuojau pat! Naudodamiesi Vivasend automatinių laiškų formomis priminkite apie nebaigtą pirkinių krepšelį ar dominusią prekę – taip padvigubinami pardavimai.

Pasisveikinkite su naujais prenumeratoriais

Sukurkite pasisveikinimo žinutę su personalizuotu kreipiniu kiekvienam naujam prenumeratoriui – tai puiki pradžia į didesnį potencialaus vartotojo įsitraukimą.