Naujienlaiškis, kuris parduoda | Vivasend

Elektroninis laiškas​

Net ir pats ištikimiausias prenumeratorius neturi laiko nuobodžiam naujienlaiškiui. Vos per kelias minutes, pasinaudodami jau sukurtais mūsų šablonais, sukurkite vizualiai patrauklų elektroninį laišką kurį įdomu būtų skaityti.

Kreipkitės į adresatą vardu

Personalizuoti laiškai – vienas efektyviausių būdų, padėsiančių užtikrinti prenumeratoriaus lojalumą bei susidomėjimą. „Vivasend“ platforma ne tik automatizuoja kreipinį, bet ir pritaiko gramatiškai taisyklingą galūnę.

chat
meetup

Būkite išskirtiniai

Pasitelkę „Vivasend“ paveikslėlių redaktorių galėsite sukurti išskirtinį naujienlaiškį. Nevaržykite savęs – kirpkite, apsukite, retušuokite, pritaikykite skirtingus filtrus, įterpkite tekstus. Tam nereikės jokių specialių įgūdžių ar žinių.

Naudokite nemokamus
naujienlaiškių šablonus

Esame paruošę patikrintus, puikiai atrodančius ir, svarbiausia, nesunkiai pritaikomus naujienlaiškių šablonus. Naudodamiesi Drag & Drop įrankiu, vos vienu pelės spustelėjimu pritaikysite jau paruoštą šabloną ir įgyvendinsite bet kokią idėją.

leader
timer

Nedirbkite darbo
du kartus

Integruokite turimą e-komercijos platformos turinį į naujienlaiškį, įkeldami jau paruoštą laiško turinį.  Užtenka nurodyti prekės URL adresą ir ji tuoj pat bus įkelta į laišką su paveikslėliais, aprašymu bei kaina.

marker

Įterpkite video

Nukopijuokite „Youtube“ nuorodą ir „Vivasend“ sistema automatiškai ją konvertuos į  nurodytą formatą.

Pašto dėžutė

Tikime, jog  kokybiški serveriai  užtikrina nepertraukiamą pašto dėžutės veiklą, todėl nuolat į tai investuojame. Nuolat tobulindami savo sistemą užtikriname, kad net ir labai didelės apimties el. laiškai bus pristatyti per galimą trumpiausią laiką.

Šlamštas (spam)

Sukūrėte nuostabų naujienlaiškį, tačiau apie jį vis dar niekas nieko negirdėjo? Greičiausiai jis nugulė šlamšto (angl. spam) skiltyje. Neleiskite, kad taip nutiktų!

Kasdien reaguojame ir sekame atitinkamų anti-spam filtrų naujinimus, konsultuojame bei  padedame gerinti klientų IP reputaciją, tobuliname specialias technikas.  Dėl to didžioji dalis laiškų, siunčiamų per „Vivasend“ naujienlaiškių platformą, pasiekia adresatą čia ir dabar, bei  nenukeliauja į šlamštą.

Automatiniai laiškai

Nepraleiskite gimtadienių

Dėmesys  gimtadienio proga – ypač svarbu. Taigi, pasveikinkite savo klientus – tai puiki galimybė užsitarnauti jų lojalumą!

Priminkite apie nebaigtą prekių krepšelį

Jeigu to dar nepadarėte,  pradėkite tuojau pat! Naudodamiesi „Vivasend“ automatinių laiškų formomis, priminkite klientui apie nebaigtą pirkinių krepšelį ar dominusią prekę. Taip padvigubinsite pardavimus.

Pasisveikinkite su naujais prenumeratoriais

Sukurkite pasisveikinimo žinutę su personalizuotu kreipiniu kiekvienam naujam prenumeratoriui.  Tai puikus būdas  didinti  potencialaus vartotojo susidomėjimą.