Išorinė komunikacija

Plėskite gavėjų ratą Vos per kelias minutes įsidiekite savo tinklalapyje automatizuotą Vivasend naujienlaiškių prenumeratos formą.
Siekdami plėsti ir geriau pažinti auditoriją apgalvokite, kokius specifinius duomenis norėtume surinkti – forma lengvai pritaikoma jūsų verslo poreikiams.
Nemokamai* 15 000 laiškų siuntimas iki 2 500 gavėjų REGISTRUOKIS

Pažinkite prenumeratorius

Lojalumui reikia laiko ir dėmesio.
Pažinkite savo prenumeratorius: drauge su analitikos įrankiais rinkite, segmentuokite ir analizuokite skirtingus vartotojų duomenis nuo gimtadienių iki pirkimo įpročių.

Skaitmeninė komunikacija

Bet koks rinkodaros tikslas prasideda nuo bazinių veiksmų: informacijos pateikimo profesionalumo, tikslingo marketingo, interneto svetainės, reklamos ir, žinoma, tikslinės auditorijos. Suprantame, kad realius pirkimus atlieka būtent tie vartotojai, kurie realiu metu mato reklamą, todėl siūlome efektyvų įrankį tokio vartotojo pažinimui. Naujienlaiškis – puikus būdas tiksliai sužinoti pirkėjo poreikius, taip surandant patį trumpiausią kelią link jo.

Integruota komunikacija

Netiesa, kad naujienlaiškiai skirti tik esamiems prenumeratoriams – drąsiai plėskite savo auditoriją. Pasinaudodami patraukliais dizaino šablonais ar grafikos redagavimo įrankiais, el. laiškus lengvai integruosite į bendrą komunikacijos strategiją: nuo reklaminių kampanijų iki įmonės įvaizdžio formavimo. Pasitelkdami tokias marketingo priemones kaip reklaminiai skydeliai (angl. banner) pritrauksite naujų kontaktų, kurie gali tapti potencialiais pirkėjais.